ВІСАО
  family business

Головна    Про нас    Контакти 

 


 

До святкового столу
КоровайКороваї
ТортТорти
Шоколад

До свята
Тамада
Фото
Відео

У нашому асортименті є торти:
Весільні
Ювілейні
Корпоративні
Дитячі

Торти ювілейні

ювілейний торт «Шоколадний»

Торт Ювілейний «Шоколадний»

Торт двох'ярусний, округлої форми. Зверху покритий ніжною шоколадною глазур'ю і прикрашений з боків білим нитчастих візерунком. Зверху щедро усипаний різноманітними шоколадними цукерками.

Торт стане справжнім подарунком не тільки для любителів солодощів та шоколаду але і для цінителів вишуканості форм і тонкощі смаку.

Ювілейний торт «Шоколадно-горіховий»

Торт Ювілейний «Шоколадно-горіховий»

Торт одноярусний, округлої форми. Зверху по всій поверхні покритий шоколадною глазур'ю, що прикрашена ніжними легкими завитками. На верху торта ціла композиція з волоських, лісових та інших горіхів, а також ягід малини.

Торт несе з собою гармонію річної свіжості і неперевершеного смаку.
Ювілейний торт «Намисто»

Торт Ювілейний «Намисто»

Ніжний, бісквітний, циліндричної форми торт, покритий кремовою молочною глазур'ю, прикрашеною красивим золотим орнаментом. Основа торта прикрашена витонченим кремовим намистом із дорогих перлів. На верхівці торта розкинулися чарівні живі квіти. Немає нічого краще і приємніше в подарунок, ніж живі квіти і солодке.

Тут ви потрапляєте одним помахом відразу на всі бажання іменинника, він не залишиться байдужим, отримавши такий чудовий подарунок.
Ювілейний торт «Золота стрічка»

Торт Ювілейний «Золота стрічка»

Торт триярусний, округло-циліндричної форми. Основа кожного циліндра прикрашена широкою стрічкою золотистого кольору, а біля стрічки на кожному ярусі і на верхівці красуються загадкові ніжні квіти синього кольору.

Торт надасть будь-якому ювілею незабутньо урочистості та радості і стане прикрасою вашого свята.
Ювілейний торт «Лимонний»

Торт «Лимонний» (порційний)

Торт одноярусний, округлої форми, зверху покритий білим кремом. По колу прикрашений шматочками соковитих стиглих фруктів, а по центру букетом жовтих ромашок. Шари білкового напівфабрикату з'єднані лимонним суфле.

Вишуканий смак лимонного торта буде із захопленням прийнятий і дітьми і дорослими на будь-якому святі.
Ювілейний торт «Улюблений»

Торт «Улюблений»

Торт одноярусний, у формі сердечка, прикрашений зверху інтригуючою квіткової композицією з переважанням жовтих тонів.
Ювілейний торт «Піраміда»

Торт Ювілейний «Піраміда»

Торт одноярусний, створений у вигляді прямого кругового конуса. З верхівки до основи покритий ніжною, що тане в роті, шоколадною глазур'ю, яка щедро, щільно вкрита горішками та місцями білими ніжними квіточками.

Своєю оригінальністю і неповторністю цей торт просто запалить ювіляра і кожного присутнього радістю, гарним настроєм і святом.
Ювілейний торт «з Троянд»

Торт Ювілейний «з Троянд»

Торт триярусний, округло-пірамідальної форми. Зверху покритий білим кремом. Основа кожного з циліндрів прикрашена намистом кремових перлин, а на вершині і на кожному ярусі розміщені ніжні, пишні квіти.

Торт стане барвистим і яскравим феєрверком на будь-якому ювілеї.
Ювілейний торт «Торжество»

Торт «Торжество» (Може бути порційним)

Торт двоярусний, округлої форми. Зверху прикрашений букетом троянд різних кольорів, оточених зеленими пелюстками, а на верхівці, як принцеса, розташувалася велика біла лілія, оповита ніжним білим мереживом. Шари бісквіта просочені желейні сиропом і з'єднані вершковим та шоколадним суфле.

Торт зробить будь-яке святкування по-справжньому врочистим, а його чарівний букет квітів і смаку нікого не залишить байдужим.
Ювілейний торт «Пташине молоко»

Торт «Пташине молоко»

Класичний одношаровий торт прямокутної форми. Зверху покритий ніжною, тремтячою шоколадною глазур'ю, з боків прикрашений хвилюючим кремовим візерунком з ромашок, а вгорі насиченою композицією з найніжніших троянд, айстр і пахучих пелюсток. На тонкий шар бісквіта нанесено вершкове та шоколадне суфле. Поверхня заглазурована шоколадною глазур'ю.

Ніжний торт, що тане в роті, подарує вам незабутній смак легкості і польоту.

       -- Ціни на торти --
       -- Замовити торт --
-- Перейти до фотогалереї ювілейних тортів --

Київ, 2009 Статистика Сайт управляется системой uCoz