ВІСАО
  family business

Головна    Про нас    Контакти 

 


 

До святкового столу
КоровайКороваї
ТортТорти
Шоколад

До свята
Тамада
Фото
Відео

У нашому асортименті є торти:
Весільні
Ювілейні
Корпоративні
Дитячі

Торти дитячі

дитячий торт «Казкова поляна»

Торт «Казкова поляна»

Дворівневий торт, що складається з легких просочених бісквітів, збитих рослинних, йогуртових та вершкових мас, фруктової, карамельної начинки і лицювання.
Верхній і нижній ярус прикрашені яскравим орнаментом, який змушує нас зануритися в моменти свята і дивовижного торжества. Прикраса «одяг скомороха» і переплетення яскравих позитивних кольорів: персикового, білого і жовтого, сприяє підняттю настрою і асоціюється з дитячим сміхом. Дивовижна поляна з польових білих, рожевих ромашок дарує насолоду і бажання скоріше спробувати на смак цей шматочок казки.

дитячий торт «Клоун Вася»

Торт «Клоун Вася»

Легкі просочені бісквіти, збиті рослинні, йогуртові, вершкові маси; фруктова, шоколадна, кавова, карамельна начинка і лицювання.
Цей радісний торт, у вигляді барвистого клоуна з цирку, подарує багато тепла і запам'ятається назавжди вашій дитині. Широка усмішка клоуна неодмінно викличе у відповідь посмішку дитячу.
дитячий торт «Мрія»

Торт «Мрія»

Легкі просочені бісквіти, збиті рослинні, йогуртові, вершкові маси; фруктова, шоколадна, кавова, карамельна начинка і лицювання.
Дивовижний, оригінальний, триярусний торт циліндрово-круглої форми, покритий молочною глазур'ю і прикрашений квітучою поляною весняних квітів, символізуючими юність, світанок і вічне щастя. На верхньому ярусі розташувалися яскраві квіти з глазурі і крему.
Дитячий торт «Таємнича леді»

Торт «Таємнича леді»

Легкі просочені бісквіти, збиті рослинні, йогуртові, вершкові маси; фруктова, шоколадна, кавова, карамельна начинка і лицювання.
На торті, немов на казковій квітковій поляні, розташувалася юна леді в рожевому капелюшку, яка так любить мріяти і радіти кожному дню. Ця леді символізує легкість. Ніжне дитинство, в якому ми так любимо занурюватися в казкові історії.
Дитячий торт «Руда красуня»

Торт «Руда красуня»

Легкі просочені бісквіти, збиті рослинні, йогуртові, вершкові маси; фруктова, шоколадна, кавова, карамельна начинка і лицювання.
Двоярусний, оригінальний, циліндричної форми торт покритий білосніжною і рожевою глазур'ю. Основа нижнього ярусу прикрашена яскраво-червоною полуничкою і білосніжними ромашками з крему. Торт перев'язаний унікальною кремовою з глазур'ю стрічкою у витончений бант, поряд з яким розташувалася мила маленька кішечка. Верхній рожевий ярус прикрашений вкрапленими гудзичками салатового і яскраво-рожевого забарвлення. На верхівці торта на чудовій поляні з соковитої полунички і білосніжних ромашок, стоїть чарівна рудоволоса дівчинка, бажаюча найкращого маленькій іменинниці.
Дитячий торт «Дитяча забава»

Торт «Дитяча забава» (порційний)

Торт складається з ніжних шарів бісквіта просочених і сполучених прекрасним суфле. Поверхня торта покрита суфле і шоколадною глазур'ю. Зверху торт прикрашений красивим кремовим узором у вигляді розрізаних дольок свіжих фруктів і зелених пелюсток навколо них.

Смак торта залишить незабутні враження не тільки дитині але й батькам.
Дитячий торт «Карнавал»

Торт «Карнавал» (порційний)

Складається з шарів бісквіта просочених сиропом і сполучених шоколадним суфле.

Цей чудовий торт, прикрашений кремовими різноколірними фігурками різних лісових і казкових звіряток ідеально доповнить святкову атмосферу дитячого дня народження.
дитячий торт «Карусель»

Торт «Карусель»

Цей вишуканий оригінальний торт зроблений у вигляді дитячої каруселі з використанням великої кількості яскравих веселкових квітів. На верхівці каруселі зображений казковий півень, а катаються на каруселі казкові кремові зверята.

Цей торт вже сам собою виявляє радісне свято, він ідеально прикрасить святковий стіл будь-якого дитячого свята.
Дитячий торт «Колобок»

Торт «Колобок»

А хто з дітвори не пам'ятає казкового колобка, який від усіх тікав? Торт зроблений у вигляді круглого колобка, яскраво оранжевого кольору, з очками з ромашок, і яскравим мухомором замість капелюха на верхівці. Колобок розташований на зеленому лугу розквітлого білими ромашками.

Колобок на столі – це приємний сюрприз для будь-якої дитини.
Дитячий торт «Сонечко»

Торт «Сонечко»

З ким ще можна порівняти дитину, як не з яскравим всміхненим сонечком? Цей барвистий торт зверху залитий смачним желе, на якому зображено сонечко, яке посміхається. Торт зроблений у вигляді восьмигранної зірочки. Це ніжне сонечко наповнить теплом будь-яке дитяче свято.

       -- Ціни на торти --
       -- Замовити торт --
-- Перейти до фотогалереї дитячих тортів --

Київ, 2009 Статистика Сайт управляется системой uCoz