ВІСАО
  family business

Головна    Контакти  Російською 

 

 
-- Перейти до тортів --

Короваї

До вашого святкового столу пропонуємо короваї наступних сортів: "Вірність", "Обрядовий", "Святковий Київський", "Свято", "Урочистий".


Короваї "Вірність" - це весільні короваї. З давніх давен цей обрядовий хліб випікався перед весіллям, щоб бути уособленням побажання багатства, добробуту і щастя молодій сім`ї. Вважалося, що весільний коровай може мати кожна людина тільки один раз у житті. Коровай не випікався, коли хтось одружувався вдруге. Одруження без короваю називалося вечіркою, а не весіллям. Тільки з весільним короваєм одруження вважалося чинним для громади. Прикрасами для короваю можуть служити такі символи: два лебеді - символ вірності, барвінок - це кохання і життєва сила, троянда - любов та краса і, звичайно, пшеничне колосся - символ достатку.

 Хліб завжди був у пошані в Українців. Тому не дивно, що найважливіші віхи в житті нашого народу він відзначав разом із обрядовим хлібом. Великодень, обжинки, весілля проходили з короваєм чи іншим обрядовим хлібом на столі.

   Київ - одна з найзеленіших столиць Європи, тому недаремно поверхня короваю "Святковий Київський" просто потопає в квітах та листі, між якими знайшли собі притулок птахи. Також Київ є лідером серед Українських міст за кількістю одружень. То ж в цьому місті вистачає святкувань, ми ж сподіватимемось, що на цих святкуваннях будуть присутні не тільки гості, але й святковий коровай.

     У давнину коровай випікали з двох половин – нижньої з житнього й верхньої з пшеничного борошна, що символізувало радість і сум, свято й будень життя людини. Втім кожній людині, звичайно, більше подобається радісне свято, а найбільше серед них весілля. Коровай "Свято" прикрашений традиційними весільними символами, двома перстенями, двома птахами, а навколо них квіти.

     Коли в життя приходить урочистий момент: день народження, або тим більше ювілей, святковий стіл теж повинен бути урочистим. Коровай "Урочистий", ми думаємо, саме те, що треба, щоб очолити настільну частину урочистості.

   

Назва Короваю
 
Вірність
Обрядовий
Святковий Київський
Святковий Київський
Святковий Київський
Святковий Київський
Святковий Київський
Свято
Свято
Урочистий
Урочистий
Урочистий
Вага
 
4,5 кг
4 кг
1,5 кг
2 кг
2,5 кг
3 кг
4 кг
4 кг
5 кг
1,5 кг
2 кг
2.5 кг
Ціна
 
337.5 грн
300 грн
112.5 грн
150 грн
187.5 грн
225 грн
300 грн
300 грн
375 грн
112.5 грн
150 грн
187.5 грн
Інгредієнти
 
Борошно пшеничне вищого ґатунку, цукор-пісок, маргарин,
яйця курячі,
дріжджі пресовані,
молоко сухе знежирене,
олія,
ванілін,
сіль харчова,
вода питна
-- Замовити коровай --

Киев, 2009Статистика