ВІСАО
  family business

Головна    Про нас    Контакти 

 


 

До святкового столу
КоровайКороваї
ТортТорти
Шоколад

До свята
Тамада
Фото
Відео

У нашому асортименті є торти:
Весільні
Ювілейні
Корпоративні
Дитячі

Торти весільні

Торт весільний «Рожеве небо»

Торт «Рожеве небо»

Триярусний рожевий кремовий торт круглої форми, розташований на прекрасній стійці різних ярусів. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням, надають торту легкість і унікальний смак.
Кожен ярус обрамлений дивовижними візерунками з вкрапленнями глазурованих намистин. Прикрашають торт ніжні гілочки квітучої вишні. Ці трохи рожеві квіти нагадують весну. А весна - це початок нового, світлого і чудового.

Нехай у серцях молодих завжди квітне любов!
Торт весільний «Шоколадний візерунок»

Торт «Шоколадний візерунок»

Четириярусний, пірамідально-циліндричної форми торт: кавовий, легкий бісквіт, просочений молочними сливками з доповненням шоколаду й карамелі. Торт вкритий білою глазур'ю і прикрашений унікальним шоколадним розписом. Основу кожного ярусу оточують шоколадно-кремові нитки, в поєднанні з шоколадними квітами та золотими намистинами, створює величність. Смачно, урочисто, ошатно.
Величезний шоколадний бант вінчає торт молодят, він не тільки смачний, але й створює романтичний настрій.

У ньому можна побачити надію на найкраще майбутнє, і пам'ять про чарівні дні медового місяця.
Торт весільний Пелюстка богині»

Торт «Пелюстка богині»

Двоярусний, білосніжний, пірамідально-циліндричної форми торт, щільної круглої форми. Кожен ярус має кремове намисто, а біля основи розташувалися прекрасні квіти - калли. Торт вкритий від верхнього до нижнього ярусу легкоюї кремовою повітряною стрічкою, яка переплітається вздовж пелюсток. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням.

Калли символізують чистоту і невинність, мудрість і міцну любов, що покриває всі негаразди.
Торт весільний «Естет»

Торт «Естет»

Триярусний, білосніжний, кремовий торт, пірамідально-циліндричної форми на підставці. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням, надають торту легкість і унікальний смак. Кожен корж прикрашений унікальними кремовими візерунками зі срібними перлинками і ніжно-рожевими квітами лілій з глазурі і крему. Верх торта вінчає дивовижна композиція з штучних квітів, кожен ярус закінчується збільшеними перлинами.

Цей смачний і оригінальний торт створить атмосферу свята та любові, що допоможе зробити день одруження ще більш радісним.
Торт весільний «Фруктовий»

Торт «Фруктовий»

Триярусний біло-рожевий торт кремовий круглої форми, розташований на прекрасній стійці різних ярусів. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням, надають торту легкість і унікальний смак. Кожен бісквітний ярус, вкритий кремом - солодке блюдо для ароматних свіжих фруктів, залитих прозорим желе. Яблуко, апельсин, ківі, виноград, апетитно звисаючий зі страви. Все це торт, повний різноманітних смаків і відтінків. Красиво, корисно, поживно і смачно. Він легкий і привабливий. А фігурки молодят на верхньому ярусі дивляться в далечінь, бачачи своє щастя попереду.
Торт весільний «Чудовий»

Торт «Чудовий»

Двоярусний, кремовий торт, циліндричної форми, на підставці. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням, надають торту легкість і унікальний смак. Торт покритий глазур'ю бежевого кольору. основа кожного коржа прикрашена чудовим кремовим намистом. Ніжні білі кремові квіти обрамовують кожен ярус, надаючи романтичний вигляд і врочистість. Верхній ярус прикрашений фігурами молодят, які палко обіймають один одного.

Нехай ці обійми з часом будуть тільки міцніші, а життя чарівніше.
Торт весільний «Букет сердець»

Торт «Букет сердець»

Четирирівневий, білосніжний, з кремовим наповненням торт, пірамідально-циліндричної форми. Основу кожного бісквіта прикрашено прекрасним серцем, на якому зображені невеликі букети троянд. Поруч із серцем розташувався бутон білосніжної, таємничої кремовою троянди. Верхній ярус прикрашений букетом нареченої з білих троянд. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням.

Біла троянда символізує союз чоловіка і жінки, з'єднання сердець. Серця - символ любові і відданості молодят.
Торт весільний «Кришталеві черевички»

Торт «Кришталеві черевички»

Триярусний біло-рожевий кремовий торт округлої форми. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням, надають торту легкість і унікальний смак. Білосніжні коржі политі солодкою глазур'ю створюють вигляд урочистості та чистоти. Торт прикрашений ніжним розписом та ліаною кремов0-рожевих квітів, що плавно спускаються з верхнього ярусу.

Верх торта - кришталеві черевички на знак того, що принц знайшов свою принцесу. І вони тепер можуть не розлучатися ніколи.
Торт весільний «Золоті серця»

Торт «Золоті серця»

Торт трирівневий, білосніжний пірамідально-циліндричної форми. Кожен ярус прикрашають кремові перлини і прекрасні бутони троянд, із золотистим відтінком і золотими пелюстками. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням. Верхній ярус прикрашений золотими серцями.

Золоті серця символізують міцність відносин, коштовність і взаєморозуміння подружжя, а також багатство, любов і щастя.
Торт весільний «Кришталевий поцілунок»

Торт «Кришталевий поцілунок»

Триярусний, пірамідально-циліндричної форми торт. Легкі бісквіти, просочені збитими білосніжними молочними вершками з кремовим наповненням, надають торту легкість і унікальний смак. Торт покритий сріблястою глазур'ю, основа кожного коржа прикрашена кремовим орнаментом. Торт вкритий від верхнього до нижнього ярусу ніжними червоно-рожевими метеликами. Верхній ярус прикрашений витонченою кришталевою закоханою парою.

В день створення сім'ї їх легкий, ніжний поцілунок буде особливим.

       -- Ціни на торти --
       -- Замовити торт --
-- Перейти до фотогалереї весільних тортів --

Київ, 2009 Статистика Сайт управляется системой uCoz